sreda, 5. maj 2010 - 18:00
2 uri

Druženje ob klepetu… O moji generaciji

sreda, 5. maj 2010 ob 18.00 (razstavna hiša SEM)

Ko se zaprejo razstavna vrata in ugasnejo muzejske luči, je čas za pogovor, za izmenjavo mnenj in prijazno druženje ... Redna mesečna druženja, vsako prvo sredo v mesecu, imajo za izhodišče teme druge stalne razstave SEM Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta. A to ni pogovor o razstavi, pač pa pogovor o nas samih, o izkušnjah, pogledih, stališčih, spominih…, ki jih izmenjamo z drugimi.

Osrednja tema majskega druženja bo eno izmed izhodiščnih vprašanj razstave in posameznikovega umeščanja v čas, prostor in med druge ljudi: Od kod sem doma? Kateri ljudje so mi blizu?

Druženje ob klepetu … vodi sodelavka Bernarda Potočnik, oblikujete pa ga obiskovalci skozi izkušnjo lastnega življenja.

Vstop prost!

Ta dan je od 17. ure prost vstop tudi na razstavo Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta.