Ploščad
četrtek, 31. maj 2012 - 14:00
4 ure

5. DAN SOSEDA - 1, 2, 3 … skočimo še v muzeje vsi!

Slovenski etnografski muzej, Narodni muzej Slovenije in Muzej sodobne umetnosti Metelkova se pridružujejo akciji 5. DAN SOSEDA, ki jo organizira osnovna šola Toneta Čufarja. Vabimo vas torej, da se sprehodite po Kulturni četrti Tabor, kjer bo med 14. in 18. uro potekal bogat program.

Ploščad Muzejske četrti na Metelkovi trenutno zaznamuje španska razstava To ni muzej, ki se nanaša na različne oblike mobilnosti. Zato smo vsi trije muzeji tudi za Dan soseda pripravili živahen in razgiban program. V vsakem od muzejev bodo otroci in tudi drugi obiskovalci poiskali razstavni eksponat, pri katerem bodo lahko prepoznali določene oblike gibanja. Na svoji poti od muzeja do muzeja pa se bodo prav tako gibali na nekoliko neobičajen način.

Vabilo na 5. DAN SOSEDA