Muzejska trgovina Lectarija
17. avgust 2021

Muzejska trgovina SEM začasno zaprta

Obiskovalce obveščamo, da je zaradi prenove muzejska trgovina zaprta. Nakup izdelkov je mogoč preko spletne prodaje. Muzejska trgovina bo svoja vrata ponovno odprla v začetku decembra. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na elektronskem naslovu trgovina@etno-muzej.si.

Muzejska trgovina nudi izdelke domače in umetnostne obrti, izdelke vezane na naše razstave in replike muzejskih predmetov, publikacije, izdelke muzejskega tkalskega in lončarskega ateljeja ter izdelke oblikovalcev, ki so vešči v prepletanju dediščine in sodobnega dizajna. Vabljeni k spletnemu ogledu naše pestre ponudbe prodajnih artiklov.

Nakup lahko opravite v muzejski trgovini v razstavni hiši Slovenskega etnografskega muzeja, želene artikle pa vam z veseljem (po poravnanem predračunu) pošljemo tudi na dom. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na elektronskem naslovu trgovina@etno-muzej.si.

Več o Lectariji

Muzejska trgovina LectarijaMuzejska trgovina LectarijaMuzejska trgovina LectarijaMuzejska trgovina Lectarija