Dr. Branislava Sušnik
23. november 2020

Dr. Branislava Sušnik, spletna dogodka

Letos obeležujemo 100-letnico dr. Branislave Sušnik in se spominjamo te neustrašne znanstvenice, etnologinje, antropologinje in etnolingvistke slovenskega rodu, ki je svojo raziskovalno pot posvetila Paragvaju.

V tem tednu prijazno vabljeni na dva dogodka:

Ponedeljek, 23. november 2020, ob 14. 00: Paragvaj, kot ga je spoznala in živela Branislava Sušnik, spletni seminar

Program

Dogodek organizirata Ministrstvo za zunanje zadeve RS in Veleposlaništvo Paragvaja na Dunaju v sodelovanju s Slovenskim etnografskim muzejem kot uvod v mednarodno konferenco Dnevi Latinske Amerike in Karibov.

Pridružite se na Zoom povezavi!

Četrtek, 26. november 2020, ob 13.00: Dr. Branislava Sušnik: Refeleksije, spletni kolokvij

Program

Dogodek organizira Slovenski etnografski muzej in z njim napoveduje razstavo La Dotora: Življenje in delo slovenske znanstvenice v Paragvaju za marec 2021.

Pridružite se na Zoom povezavi!

#BRANKA100