Dostopnost

Napovedujemo: Ponovitev izobraževanja "Priprava in vodenje evropskih projektov s področja kulture in kulturne dediščine, menedžment kulturnih vsebin"

Slovenski etnografski muzej (UH, predavalnica - 2. nadstropje)
Ponedeljek, 24. november 2014, 9.00 - 16.00
Sreda, 26. november 2014, 9.00 - 16.00

Zaradi velikega interesa pri izvedbi tovrstnega izobraževanja smo se odločili za ponovitev. Vabimo vas na izobraževanje v okviru projekta Dostopnost do kulturne dediščine ranljivim skupinam, ki bo potekalo na temo Priprave in vodenja evropskih projektov s področja kulture in kulturne dediščine, menedžmenta kulturnih vsebin.

Izobraževanje je namenjeno muzejskim delavcem in drugim zainteresiranim osebam ter strokovni javnosti, ki si želi zagotoviti vso podporo in pomoč pri kreiranju prave ideje za uspešno pripravo projekta na področju pridobivanja nepovratnih sredstev EU, s posebnim poudarkom na podajanju teoretičnega znanja ter usmerjanju in nadzorovanju praktičnega dela priprave kreativnih idej za evropske projekte.

Prijave sprejemamo do vključno petka, 21. novembra 2014, na naslov eva.rozanc@etno-muzej.si.
Več informacij (vabilo).

Vljudno vabljeni!