Upravna hiša
sreda, 19. marec 2014 - 18:30
2 uri

Vstop v slovensko plesno hišo

Vabimo vas na že drugo letošnjo delavnico slovenskih ljudskih plesov, ki jo za vas organiziramo Kulturno in etnomuzikološko društvo Folk Slovenija, Slovenski etnografski muzej, Oddelek za muzikologijo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani in Mednarodno združenje za tradicijsko glasbo (ICTM). Če si želite izkusiti del slovenske ljudske tradicije, se naučiti nečesa novega ter svoj večer preživeti v prijetni družbi, se nam pridružite v sredo, 19. marca, med 18.30 in 20.30 v prostorih Slovenskega etnografskega muzeja (Metelkova 2, Ljubljana). Vaša plesna vaditelja bosta Alenka in Marino Kranjac, za glasbo in nepozabno vzdušje pa bodo poskrbeli Zingelci (Timotej Majer z diatonično harmoniko trieštino, Mark Varljen z bajsom in Marino Kranjac z violino).

Prisrčno vabljeni!

Vstop prost!