Stripovski junaki, stripovska delavnica v okviru razstave ATAK: Fan art. Kako biti detektiv?
Razstavna hiša
sobota, 22. oktober 2022 - 11:00
3 ure

V okviru razstave ATAK: Fan art. Kako biti detektiv? vabimo na stripovsko delavnico za otroke (9+) in odrasle, ki je posvečena najrazličnejšim superjunakom. Udeleženci bodo spoznali značilnosti stripovskih junakov in kreativne izzive, ki se odpirajo z njihovim upodabljanjem oziroma z razvojem zgodbe.

Mentorja: David Krančan in Andrej Štular

Število mest je omejeno, prijave obvezne, delo poteka na individualni ravni.
Prijave in informacije: core@mail.ljudmila.org /031 401 556 (Katerina)

Razstava, ki sta jo v okviru mednarodnega festivala stripa Tinta 2022  postavila na ogled Stripburger in Slovenski etnografski muzej (SEM) bo na ogled v SEM do 20. novembra 2022.

PROST VSTOP ZA FESTIVALSKE OBISKOVALCE
V času festivala Tinta (5.–9. 10. 2022) imajo obiskovalci s Strip Core programsko zloženko ali knjižico festivala brezplačno vstopnino na razstavo.