ponedeljek, 14. december 2009 - 10:00
2 uri

Slovenska univerza za tretje življenjsko obdobje in muzeji z roko v roki, predstavitev monografije

ponedeljek, 14. december 2009 ob 10.00 (upravna hiša SEM)

Slovenska univerza za tretje življenjsko obdobje in muzeji z roko v roki: izobraževanje za razumevanje in uvajanje prakse starejših prostovoljnih kulturnih mediatorjev

Z monografijo zaključujemo partnersko sodelovanje Slovenske univerze za tretje življenjsko obdobje, Slovenskega muzejskega društva (SMD) in Slovenskega etnološkega društva (SED) ter pridruženih muzejev v projektu Starejši - nosilci in posredniki nesnovne kulturne dediščine (2008 - 2009). Dogodek je priložnost, da se vsem sodelujočim - predstavnikom partnerskih in pridruženih organizacij, starejšim prostovoljnim kulturnim mediatorjem in mentorjem prostovoljcev - muzejskim kustosom - najlepše zahvalimo za sodelovanje.

Slovenska univerza za tretje življenjsko obdobje in partnerji