Želva
386 (0) 1 300 87 45
Za otroke do 10 let

Potovanje v osrčje Južne Amerike, v Paragvaj

Pridruži se nam na ustvarjalni delavnici ob razstavi La Doctora: obiščimo Paragvaj

Mogoče si že slišal za našo neustrašno raziskovalko dr. Branislavo Sušnik. Rojena je bila pred sto leti in večino svojega življenja  je preživela v Paragvaju, v osrčju južne Amerike. Njene odprave v notranjost Paragvaja, ki jih je bilo kar petnajst, so potekale po rekah, s konji, mulami in peš. Zanimalo jo je življenje staroselcev, ki so se preživljali z lovom, ribolovom in nabiralništvom. Med njimi so bili tudi taki, ki jim je bilo pomembno spoštovanje do živali. Pridruži se nam na delavnici / potovanju. Mogoče srečamo kakšno divjo žival.

Število otrok na delavnici je omejeno. Prijave so obvezne po elektronski pošti blagajna@etno-muzej.si ali po telefonu 01 / 300 87 45 (10.00-18.00). Prosimo, da vstopnico prevzamete na recepciji razstavne hiše SEM najkasneje na dan dogodka do 15.45.