Upravna hiša
četrtek, 13. november 2014 - 20:00

OKROGLA MIZA združenja KULA: Pogovor o prekarnih zaposlitvah etnologinj in antropologov

Slovensko etnološko in antropološko združenje KULA vabi na okroglo mizo iz cikla Etnologinje in antropologi, antropologinje in etnologi v praksi

z naslovom

Pogovor o prekarnih zaposlitvah etnologinj in antropologov

Na tokratnem pogovoru nas bo zanimalo, kako se etnologi in antropologinje znajdejo v prekarnih poklicih. Predstavili nam bodo situacijo raziskovalk in raziskovalcev danes, ki so žal vezani na prekarnost. Spoznali bomo različne projektne zaposlitve in delo ob posredovanju študentskega servisa tudi po diplomi (s fiktivnim vpisom). Gosti nam bodo predstavili stanje v projektnem nevladju, z vsemi plusi in minusi, ki jih to delo prinaša.

O tem, kako je mogoče p(r)odajati antropološka znanja in veščine v času prekarnega dela, se bomo pogovarjali z Majo Korun, Miho Kozorogom, Alenko Bartulović, Jano Milovanović in Almo Rogina.

V četrtek, 13. novembra 2014, ob 20.00
v sejni dvorani Slovenskega etnografskega muzeja
Metelkova 2, Ljubljana
.