Slovenski spominki NewSloSouvenir
1 ura
Prost vstop

NewSLOSouvenir Design - Predstavitev novih slovenskih spominkov

Prijazno vas vabimo v Slovenski etnografski muzej na predstavitev idejnih konceptov novih slovenskih spominkov NewSloSouvenir, ki so nastali v sklopu PKP projekta “Po kreativni poti do znanja (PKP)”. Projekt je financiran preko Javnega štipendijskega, razvojnega, invalidskega in preživninskega sklada RS ter Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, izvaja pa ga Fakulteta za dizajn v sodelovanju s podjetjem IQbator d.o.o. in Slovenskim etnografskim muzejem.

V interdisciplinarnem projektu so sodelovali študenti Fakultete za dizajn iz smeri Notranja oprema, Tekstilije in oblačila ter Vizualne komunikacije, študentka Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani ter študent Fakultete za management Univerze na Primorskem.
Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.