Orkesta Mendoza
Vstop prost!

Mambocumbiomanija, glasbena delavnica s člani Orkesta Mendoza

32. mednarodni festival Druga godba 2016

Druga godba v sodelovanju s Slovenkim etnografskim muzejem vas vabi na delavnico z legendarnimi člani zasedbe Orkesta Mendoza.

Zasedba iz Tuscona v Arizoni je svoj nezamenljivi glasbeni slog poimenovala kot indie mambo in prav glasbeni stili bodo rdeča nit tokratne delavnice. Osredotočili se bodo predvsem na mambo in cumbio, razkrili pa nam bodo tudi, kako je na njihov slog vplivala americana.

Glasbeni delavnici se bodo pridružili študentje muzikologije Univerze v Ljubljani pod vodstvom prof. dr. Svanibora Pettana, seveda pa ste dobrodošli vsi, ki želite raziskovati razsežnosti glasbenih stilov.

Na delavnico se lahko prijavite do 25. maja do 19.00 ure na naslov info@drugagodba.si. Število mest je omejeno.