Lidija Ariana Bahovec
1 ura
Vstop prost!

Lidija Ariana Bahovec: Živim za lepoto, vodstvo po razstavi

Prijazno vabljeni na vodeni ogled razstave Živim za lepoto, po kateri vas bosta popeljali njena avtorica Lidija Ariana Bahovec in mentorica Mojca Račič.

Razstava sodi v cikel razstavnih pripovedi Moje življenje, moj svet, katerih nosilke in nosilci se na njim edinstveni način spogledujejo s temami stalne razstave SEM Jaz, mi in drugi: podobe mojega sveta. Dipl. ing. arh. Lidija Ariana Bahovec predstavlja pogled v svoj intimni svet otroštva in odraščanja, svojo nujo po ustvarjanju, tako na poklicni poti kot v prostem času, svoje spominske predmete in zbirke.

PRIJAVE in INFORMACIJE
Prijave sprejemamo do en dan pred dogodkom in so obvezne na blagajna@etno-muzej.si ali v delovnem času muzeja na T: 01 / 3008 745. Po opravljeni rezervaciji svojo vstopnico lahko prevzamete na recepciji SEM na dan dogodka do 10.50. Število oseb na vodstvu je omejeno.

VSTOP PROST!