sreda, 15. marec 2017 - 9:00
3,5€

Boštjan Gorenc - Pižama: Pravljice za smeh in srh

20. pripovedovalski festival - Pravljice danes 2017

Festival Pravljice danes letos praznuje 20. obletnico svojega delovanja. Potekal bo med 13. in 17. marcem. Jubilej bomo obeležili z izborom dogodkov, ki so v vseh teh letih najbolj odmevali, pripravljamo pa tudi nekaj presenečenj. Tako kot vsako leto bo program za otroke potekal v Slovenskem etnografskem muzeju.

Pravljice za smeh in srh
Pripoveduje: Boštjan Gorenc – Pižama

Boštjan Gorenc – Pižama, igralec, komik, prevajalec in pisatelj, je rojen pripovedovalec. Pripoveduje otrokom in odraslim, uživa v igri z besedami in pravi, da je slovenščina hudo mikavna in zabavna. Je prevajalec priljubljenega Kapitana Gatnika in epskih fantazijskih romanov Georgea R. Martina. Včasih pravljico pove v rimah, včasih kar tako. S knjigo sLOLvenski klasiki 1 je v zadnjem letu postal eden najuspešnejših slovenskih avtorjev, ki ga ima rado staro in mlado.

Za osnovnošolce od 6. leta