Črno-bele fotografije z motivi Plečnikovih del
8. junij 2022

Plečnikovo leto 2022

Vabljeni v Trgovino SEM, kjer smo za vas pripravili unikatni darili, ki sta v ponudbi ob razstavah Plečnikova Lectarija in Zlata doba Plečnikove arhitekture:

• Črno-bele fotografije z motivi Plečnikovih del iz Dokumentacije SEM. Fotografije so za to priložnost bile razvite v muzeju na fotografski papir po klasičnem analognem postopku iz originalnih negativov, ki jih hrani Slovenski etnografski muzej.
  • Ajdovi srčki z medom in malinovim nadevom, fino pekovsko pecivo, ki je nastalo po posebni recepturi pekarne BIC Ljubljana. Prvič smo jih ponudili obiskovalcem na odprtju razstave Plečnikova Lectarija, sedaj pa so v redni ponudbi Trgovine SEM.

Črno-bele fotografije z motivi Plečnikovih del Ajdovi srčki z medom in malinovim nadevom