Prodaja pohištva recepcije muzeja

Predmet namere je prodaja premičnine - pohištvo recepcije muzeja. Premičnina se prodaja v kompletu ali posamično po načelu videno kupljeno. Izhodiščna cena kompleta pohištva je 170 EUR.

Številka zadeve: 3/2023

Datum: 06.01.2023

Na podlagi Zakona in Uredbe o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti, Slovenski etnografski muzej (v nadaljevanju prodajalec), objavlja, NAMERO O SKLENITVI NEPOSREDNE POGODBE

1.    Prodajalec premičnega stvarnega premoženja je Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, 1000 Ljubljana, matična številka: 5052653000, davčna številka: 99955407.

2.    Predmet namere je prodaja premičnine - POHIŠTVO RECEPCIJE MUZEJA.

3.    Premičnina se prodaja v kompletu ali posamično po načelu videno kupljeno. Izhodiščna cena kompleta pohištva je 170 EUR.

4.    Ponudbe lahko ponudniki pošljejo na naš naslov: SEM, Metelkova 2, Ljubljana, ali po elektronski pošti na natalija.bubnjar@etno-muzej.si. Ponudbe naj vsebujejo najmanj naslednje podatke:
-    Fizične osebe: ime, priimek, naslov in telefonska številka (elektronski naslov)
-    Pravne osebe: naziv, sedež, davčna številka, matična številka ter telefonska številka kontaktne osebe (elektronski naslov)
-    ponujeno ceno ter podpis.

5.    Rok za sprejem ponudb ali izjave o interesu je do vključno 26.01.2023.

6.    Prodajna pogodba bo sklenjena s ponudnikom, ki bo ponudil najvišjo odkupno ceno in bo podpisana najmanj 20 dni od objave te namere na spletni strani muzeja (http://www.etno-muzej.si/).

7.    V postopku razpolaganja se lahko z zainteresiranimi ponudniki izvedejo pogajanja o ceni in drugih pogojih pravnega posla. Za pogajanje se šteje vsako dopisovanje zaradi usklajevanja volj in vsa druga dejanja in postopki, katerih cilj je doseganje čim višje kupnine ali čim ugodnejših pogojev razpolaganja.

8.    Ponudbe predložene po izteku roka, bodo izločene iz postopka. Odpiranje ponudb ne bo javno. Ponudniki bodo o rezultatih zbiranja ponudb obveščeni na njihov elektronski naslov.

9.    Informacije in ogled o predmetu prodaje za namen oblikovanja ponudbe lahko interesenti dobijo vsak delovnik med 07.  in 15. uro na telefonsko številko: 01/ 300 07 04 ali na elektronski naslov: natalija.bubnjar@etno-muzej.si. Pohištvo se nahaja na lokaciji Metelkova 2, Ljubljana.

10.    Prodajalec bo izročil premičnino kupcu v neposredno last z dnem predložitve dokazila o plačilu celotne kupnine po podpisu pogodbe. Izbrani kupec mora na lastne stroške poskrbeti za odvoz premičnin z lokacije, kjer se nahajajo.

11.    Prodajalec si pridržuje pravico, da lahko do sklenitve pravnega posla brez odškodninske odgovornosti odstopi od prodaje.

Natalija Polenec, direktorica SEM

Priloga:
-    PRILOGA 1 (tabela z dimenzijami)

PRILOGA 1:
Zaporedna številka slike     Pohištvo                Dimenzije                                                                Izhodiščna cena
1                                         PULT MIZA            dolžina= 280 cm širina= 70 cm višina= 75 (109) cm      70 EUR
2                                         OMARA 1              d=90cm š=60cm v=180cm                                                 50 EUR
3                                         OMARA 2              d=180cm š=60cm v=120cm                                               50 EUR

Omara 1Omara 2PultPultPult