Foto: Maja Kocjan
9. julij 2021

Literarni natečaj: Kako drevesa določajo naš obstoj in spreminjajo naša življenja?

Prispevajte vašo izvirno poezijo, ki jo navdihujejo drevesa.

Pesmi naj bodo napisane z roko, ne natisnjene ali natipkane, v slovenščini ali angleščini. Najboljši dve slovenski in dve angleški pesmi bomo objavili na muzejski spletni strani in predstavili avtorice / avtorje. Zmagovalce čakajo tudi nagrade.

Pesem oddajte v nabiralnik, ki ga najdete pred Kavarno SEM, kadarkoli do 15. avgusta 2021. Pesem lahko pošljete tudi po pošti na naslov Kanika Gupta, Slovenski etnografski muzej, Metelkova ulica 2, 1000 Ljubljana. Vključite svoje ime, elektronski naslov in telefonsko številko, da vas bomo lahko obvestili o rezultatih tekmovanja.

Literarni natečaj organiziramo v sklopu rezidence Kanike Gupta kot del projekta Taking Care. Etnografski in muzeji svetovnih kultur kot prostori skrbi.