Jaz, mi in drugi: podobe mojega sveta
Razstavna hiša
sobota, 6. december 2014 - 16:00
2 uri
386 (0) 1 300 87 50 GSM: 386 (0) 31 728 955

Tematski [FOR]UM treh muzejev na Metelkovi: TELO

Muzeji na Metelkovi vas vabimo v Muzej sodobne umetnosti (+MSUM) na decembrsko srečanje z naslovom:
TELO.

Sobota, 6. december 2014, ob 16.00
Pogovor ob izbranih eksponatih bo potekal na razstavi Vlaste Delimar: Zrela ženska. Sodelovali bodo strokovnjaki iz vseh treh muzejev.

V pedagoški sobi + MSUM pa bo od 16.00 do 18.00 potekala brezplačna delavnica za otroke.

Vstop v Muzej sodobne umetnosti (+MSUM), Narodni muzej Slovenije – Metelkova (NMS) in Slovenski etnografski muzej (SEM) je od 16.00 do 18.00 brezplačen.

Vabilo >>

[FOR]UM povezuje muzeje na Metelkovi in je brezplačen program za obiskovalce. Muzeji skupaj enkrat mesečno (prvo soboto v mesecu), v enem izmed treh muzejev ponujamo kvalitetno in poučno preživljanje prostega časa. Z novo sezono se osredotočamo na posamezne teme, ki povezujejo vsebine in zbirke v muzejih na Metelkovi. V septembru smo povezovali prijateljstvo (v +MSUM), v oktobru je bila tema ženske (v NMS), v novembru pa drugačnost (v SEM), tema decembrskega [FOR]UM pa je telo (v +MSUM). Program je tako za otroke kot za odrasle.

[FOR]UM

Jaz, mi in drugi: podobe mojega sveta[FOR]UM