Razstavna hiša SEM
Trajanje
8 ur
Prost vstop!

Prva nedelja v mesecu: Prost vstop

Vsako prvo nedeljo v mesecu vabimo obiskovalce na brezplačne oglede razstav Slovenskega etnografskega muzeja. Preživite dan v zakladnici kulture, sprehodite se po naših zbirkah in se naužijte dediščine.

Na ogled so občasne razstavi SEM Ljudska umetnost med domom in svetom: Zbirki SEM in ljudske umetnosti NSK skupine IRWIN, Mi za mizo: Od snovnega do simbolnega in La Doctora: Življenje in delo slovenske znanstvenice v Paragvaju, osebno razstavo Saj grem samo mimo: Mozaik razglednic in prijateljstev Aleša Debeljaka, stalni razstavi Med naravo in kulturo in Jaz, mi in drugi: podobe mojega sveta.

Dobrodošli!

Pri pripravi programov v SEM delujemo v skladu s smernicami NIJZ in ukrepi Vlade RS za preprečevanje širjenja okužb s covid-19. Prosimo, da spoštujete PCT pogoje, ki so v veljavi za obisk kulturnih prireditev. PCT pogoj je potreben za vse obiskovalce, starejše od 12 let.