Razstavna hiša
sobota, 7. december 2013 - 11:00
386 (0) 1 300 87 50 GSM: 386 (0) 31 728 955

Hišica brez vrat: ptičja hišica, ustvarjalna delavnica za otroke in družine - odpade zaradi premajhnega števila prijav

Odpade zaradi premajhnega števila prijavljenih!

Prihod zime je kot nalašč, da ob razstavi Vrata v Slovenskem etnografskem muzeju izdelamo hišico brez vrat – ptičjo hišico. Ptice nam bodo hvaležne, saj v tem času potrebujejo našo pomoč, da bodo lažje preživele zimo. Hranjenje ptic bo prineslo veliko veselja tudi nam, saj jih bomo lahko opazovali in spoznavali.

Delavnico vodi Franc Klemenc, ki je pripravil tudi ves material, ki ga potrebujemo za izdelavo.
Namenjena je otrokom od 7 leta naprej, mlajši pa se nam lahko priključijo z eno odraslo osebo.
Obvezna predhodna prijava, do četrtka, 5. decembra 2013.

Vstopnina: 10 EUR

Vabljeni tudi na ogled razstave Vrata. Prostorski in simbolni prehodi življenja.

Hišica brez vrat: ptičja hišica, ustvarjalna delavnica za otroke in družine

Informacije in možnost predhodne prijave
Sonja Kogej Rus, muzejska svetovalka, kustodinja pedagoginja
E: sonja.kogej-rus@etno-muzej.si