Vabilo rokodelcem in ustvarjalcem
8. september 2021
386 (0) 1 300 87 45

Vabilo rokodelcem in ustvarjalcem

Slovenski etnografski muzej vabi rokodelce in ustvarjalce k prijavi na razpis za ponudbo svojih izdelkov za novo muzejsko trgovino, ki bo odprla vrata sredi novembra 2021.

V prenovljen prodajni program bo SEM vključil izbor:

• inovativnih in kvalitetnih izdelkov privlačnega dizajna, ki se spogledujejo z dediščino in sodobno ustvarjalnostjo,
  • prednost imajo izdelki z etnološko tematiko v skladu z muzejskimi vsebinami ali s privlačno zgodbo.

* Živilskih izdelkov ne vključujemo v prodajo (izjema so medeni izdelki in začimbe, zelišča).

Izbranim sodelujočim rokodelcem in ustvarjalcem muzej nudi:

• prodajo izdelkov v muzejski trgovini SEM,
  • promocijo s predstavitvijo v živo v sklopu mesečnega programa muzejske trgovine ter
  • pridobitev certifikata blagovne znamke muzejske trgovine SEM.

Prijave in informacije:

Izpolnjeno prijavo s prilogami pošljite do četrtka, 30. septembra 2021 po elektronski pošti (trgovina@etno-muzej.si) ali po navadni pošti (Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, za muzejsko trgovino SEM).

Prijave naj vsebujejo potrebne podatke o avtorju in izdelku ter do tri fotografije artikla (glej prilogo). Komisija bo ocenila in naredila izbor izdelkov, nato sledi še ogled v živo.
* Za sodelovanje je zaželena komisijska prodaja, pogoj pa je izdaja e-računa.

Informacije: Špela Regulj, E: spela.regulj@etno-muzej.si, T: 01/ 3008 737