8. november 2013

V tednu med 10. in 16. novembrom 2013 prost vstop za študente s kartico ISIC

Slovenski etnografski muzej se pridružuje Tednu kulture ISIC Slovenija. Vsi študenti z izkaznico ISIC imajo med 10. in 16. novembrom 2013 prost vstop v SEM.

V tednu med 10. in 16. novembrom 2013 prost vstop za študente s kartico ISIC

ISIC je mednarodna neprofitna organizacija, ki je pooblaščena za izdajo ISIC izkaznic, s katerimi lahko študenti potrdijo svoj status v večjem delu sveta. Skozi široko paleto možnosti, ki so na voljo imetnikom kartic, si združenje ISIC prizadeva povečati medkulturno razumevanje, možnost izobraževanja in izboljšati študentsko življenje študentom po vsem svetu. ISIC izkaznica je podprta tudi s strani organizacije UNESCO.

V letošnjem letu ISIC praznuje 60. obletnico. Ob tem je organiziran Teden kulture ISIC, v katerem je študentom, imetnikom ISIC kartice, omogočen ogled različnih muzejev in galerij po znižani ceni ali celo brezplačno. Slovenski etnografski muzej v ta namen odpira svoja vrata študentom brezplačno.

Dobrodošli v SEM!