16. januar 2015
Novice

Razstava v kavarni SEM: IDEJNA ZASNOVA VIZUALNE PRENOVE SEM: razmišljanje postane vidno

Vljudno vas vabimo, da si ogledate razstavo IDEJNA ZASNOVA VIZUALNE PRENOVE SLOVENSKEGA ETNOGRAFSKEGA MUZEJA v Kavarni SEM.

Pripravili so jo študenti Fakultete za dizajn v sodelovanju s Slovenskim etnografskim muzejem.

Predstavljeni projekti so rezultat dela štirih študentov 3. letnika vizualnih komunikacij na Fakulteti za dizajn, predmet Načrtovanje vizualnih komunikacij. Študenti so se lotili idejne prenove obstoječe grafične podobe Slovenskega etnografskega muzeja.

V projektne naloge so vključili širok izbor grafičnih elementov. Od logotipa, tiskovin do zunanjih označitev muzeja. Projekte so začeli z  individualno idejo vsakega posameznika in jo razvili, dopolnili in uspešno dokončali pod mentorstvom profesorice doc. mag. Katarine Klemen.

Razstavljajo študenti:
Marko Marinšek
Lucia Jerman
Petra Fon
Barbara Ramos

mentorica:
prof. doc. mag. Katarina Klemen

Razstava je na ogled od 21. januarja 2015.