Pogled na razstavno in upravni hišo SEM
17. januar 2024

Razpis za delovno mesto Muzejski informator

Slovenski etnografski muzej objavlja prosto delovno mesto MUZEJSKI INFORMATOR VI za določen čas s polnim delovnim časom.

OPIS DEL IN NALOG

Delo z obiskovalci: vodenje evidence obiska ter koordinacija, vodenje blagajne, informiranje obiskovalcev, delo v muzejski trgovini: prodaja vstopnic In muzejskih spominkov, vodenje skladišča zalog, sodelovanje pri izboru prodajnih artiklov, vodenje registrske blagajne in blagajniškega dnevnika, oddaja dnevnega inkasa v računovodstvo, skrb za razstavišče in pomoč v pedagoški službi ter druga dela po navodilu delodajalca.

Izobrazba po Klasius: višješolska (prejšnja), višja strokovna, družbene vede in vedenjske znanosti, drugo
Alternativna izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna, poslovne in upravne vede, ekonomija
Zahtevane delovne izkušnje: 3 meseci, brez poskusnega dela
Zahtevana rač. znanja: delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov – osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno
Druga potrebna dodatna znanja oz. drugi pogoji za zasedbo: organizacijske sposobnosti, samoiniciativnost, komunikativnost, sposobnost svetovanja in prodaje

ROK za prijavo: 3. 2. 2024
Kandidat naj pošlje po pošti ali e-pošti pisno vlogo.
Kontakt: Natalija Bubnjar, E: tajnistvo@etno-muzej.si, T: 01 / 3008 704