Coronavirus Panic
9. november 2020

Povabilo k zbiranju vicev ali "koronski humor" – jesen 2020

Zbiranje in deljenje vicev korona humorja je prepoznaven projekt Slovenskega etnografskega muzeja, zato z zbiranjem nadaljujemo in vas v tako imenovanem drugem valu vabimo, da nam vice še naprej pošiljate na elektronski naslov vici.semuzej@gmail.com.

Spomladi 2020 je SEM ob razglasitvi epidemije nalezljive bolezni COVID-19 začel zbirati vice, povezane z omenjeno boleznijo in situacijo v kateri smo se znašli. Projekt je muzej poimenoval "koronski humor" in v ta namen odprl poseben elektronski naslov, kamor ste lahko pošiljali vaše vice. V obdobju dobrih dveh mesecev je SEM zbral preko 1.000 šal, projekt pa je naletel na lep odziv v javnosti.

Vice zbiramo še naprej! Vabljeni k sodelovanju, saj je (kot pravi ljudska modrost) smeh pol zdravja!

Poziv za zbiranje vicev (prvi val)

Seznam vseh izbranih vicev