Paragvajske pravljice
22. junij 2021
386 (0) 1 300 87 45

Knjiga in obisk muzeja je najlepše darilo ob zaključku šole

Dragi starši, šolsko leto se končuje in zagotovo se vaši otroci že veselijo poletnih počitnic.

Če jih želite ob zaključku šolskega leta prijetno presenetiti, vas vabimo k nakupu najnovejših Paragvajskih pravljic v muzejski trgovini, s katerimi mladi bralci  lahko v mislih na hitro odpotujejo v daljne kraje Južne Amerike. Zgodbe pripovedujejo o tem, kako pomembna je skrb za našo naravo.

Ob tem NE SPREGLEJTE razstave SEM La Doctora: Življenje in delo slovenske znanstvenice v Paragvaju, ki je lahko odličen uvod v paragvajske pravljice.

Pri nakupu knjige Paragvajske pravljice založbe Malinc prejmete 20 % popust na družinsko vstopnico za ogled razstav SEM. Cena knjige: 20 eur, cena družinske vstopnice s popustom je 9.60 eur.

Akcija za nakup velja do 30. junija 2021, vstopnice lahko porabite do konca leta 2021.

Lepo poletje vam želi SEM!