10. februar 2009

Etnolog 2009 - dopis avtorjem

Z letošnjim letom se zamenjalo uredništvo naše periodične publikacije Etnolog. Novi urednici sta dr. Nena Židov (znanstveni članki) in Mojca Račič Simončič (Etnomuzejske strani).

Član in članice novega uredniškega odbora pa so: dr. Rajko Muršič, dr. Maja Godina Golija, dr. Mateja Habinc in Helena Rožman.

Uredniški odbor je imel ustanovni sestanek, na katerem so se odločili, da letošnja številka Etnologa ne bo tematska.

Odbor vas vabi, da pošljete svoje prispevke z aktualno tematiko – znanstvene na naslov nevenka.zidov@etno-muzej.si in vse ostale (strokovne, ocene publikacij, razstav, poročila …) na naslov mojca.racic@etno-muzej.si.

Do 28. februarja pošljete preliminarne naslove prispevkov, zadnji rok za oddajo besedil pa je 15. maj 2009. Pri pisanju člankov upoštevajte Navodila avtorjem (Etnolog 18/2008, str. 331–332).

Ljubljana, 10. februar 2009