Zoom srečanja
26. marec 2021
NoviceVici

Objava petih vicev petinšestdesetega izbora

Uredniški odbor je izbral petinšestdeseti niz najboljših vicev, ki jih zbiramo v okviru našega poziva:

Ko te bojo vnuki čez par desetletij vprašali: Kdaj je bila korona? - Taj, ko so Slovenci Hrvate v fuzbalu premagali!

Testiranje in cepljenje učiteljev za Covid-19 bi moralo potekati nenapovedano. Le tisti, s statusom športnika ali kulturnika, bi se lahko dogovorili za datum.

Minister za notranje zadeve Aleš Hojs je napovedal, da se bo policijska ura ob premiku ure na letni čas zamaknila na 22. uro zvečer. Očitno bomo policijsko uro po novem ločevali na “zimsko policijsko uro” in “letno policijsko uro!”

Janezek pred zaklenjeno gostilno s pivskim prijateljem v času covid-19 deli svoje žalostne misli: “Upam samo, da ne bodo bifeje odprli šele takrat, ko bodo vse zdajšnje ta boljše kelnarce že v penziji!”

Moj dedek: “Skrivali smo se, da nas Švabi ne bi našli.” Moj oče: “Skrivali smo se, da nas miličniki ne bi odpeljali.” Moj brat: “Skrivali smo se, da nas ne bi skini ostrigli.” Jaz: “Skrivali smo se, da bi kaj pokadili.” Moji otroci: “Skrivali smo se, da bi pojedli sendvič!”

Seznam vseh izbranih vicev