Bris
5. marec 2021
NoviceVici

Objava petih vicev dvainšestdesetega izbora

Uredniški odbor je izbral dvainšestdeseti niz najboljših vicev, ki jih zbiramo v okviru našega poziva:

- Oči, kje sta se z mami spoznala? - Na hitrih testih.

A lahko prosm kakšen gostinec odpre gostilno in naj na fasado obesi tablo MUZEJ pa da pridemo malo pogledat. A, kaj pravite..?

"Epidemiologi bodo lahko učinkovito spremljali stike, ko bo povprečno število pozitivnih oseb padlo pod 300 na dan." Kot da bi zimska služba, ko zamede 30 cm snega rekla, da bodo plužili ko se sneg stopi na 10 cm, ...

Prodam bajto in posest na Krasu. Kupim bajto in posest v Posavju ali JV Sloveniji.

Although COVID-19 spreads mostly via the mouth and nose, scientists now conclude that the greatest risk comes from assholes. (Prevod: Čeprav se COVID-19 širi večinoma preko ust in nosu, so znanstveniki ugotovili, da največje tveganje predstavljajo riti.)

Seznam vseh izbranih vicev