Zelišča
Razstavna hiša
sreda, 20. maj 2015 - 17:00
2 uri

Uporabne reči iz domačih zeli

Cikel delavnic

Ali si ste kdaj spraševali, kako bi si sami naredili kakšen kozmetični ali zdravilni izdelek iz različnih zelišč? Vas zanima naravna kozmetika? Ali pa kako lahko uporabimo zelišča v domači kuhinji? Katere so tiste zeli, ki so jih za različne tegobe uporabljali naše babice in dedki?

Lepo vabljeni, da zavihate rokave in se nam pridružite na ciklu štirih delavnic, kjer bomo spoznavali zelišča in izdelovali uporabne izdelke. Naučili se boste nekaj novega, zdravega, uporabnega, zanimivega in se seznanili s tradicijo zeliščarstva.

Delavnice so brezplačne.
Potekajo v okviru projekta Dostopnost do kulturne dediščine ranljivim skupinam.
Prijava je možna le na cel cikel; ob koncu vas čaka še uporabno presenečenje in potrdilo o udeležbi.
Število udeležencev je omejeno do zapolnitve mest.
Za manjše skupine lahko delavnico, po predhodni najavi, izvedemo tudi izven navedenih terminov.

Prijave: barbara_kotnik@ng-slo.si

Naložba v vašo prihodnost