Saj grem samo mimo: Mozaik razglednic in prijateljstev Aleša Debeljaka
1 ura
Vstopnina
6 / 3 eur

Saj grem samo mimo: Mozaik razglednic in prijateljstev Aleša Debeljaka, vodstvo po razstavi - ODPADE

Dogodek, ob upoštevanju navodil NIJZ in vladnih odlokov ter zaradi trenutnih epidemioloških razmer, odpade. Datum vodstva bo naknadno objavljen na spletni strani SEM.

Zbirka razglednic pesnika, esejista in vsestranskega misleca Aleša Debeljaka na razstavi v SEM odkriva snovne in nesnovne utrinke - pričevalno zapuščino z brezkončno sporočilnostjo o njegovem videnju življenja, sveta in odnosov z ljudmi.

Vodil bo Bine Debeljak, avtor razstave.

Prijava na vodeni ogled: do 24. novembra 2021 po elektronski pošti blagajna@etno-muzej.si ali po telefonu 01 / 300 87 45 (10.00-18.00).

Vse dogodke bomo organizirali v skladu s smernicami NIJZ in ukrepi za preprečevanje širjenja okužb s covid-19. Prosimo, da spoštujete PCT pogoje, ki so v veljavi za obisk kulturnih prireditev. PCT pogoj je potreben za vse obiskovalce, starejše od 12 let.