Saj grem samo mimo: Mozaik razglednic in prijateljstev Aleša Debeljaka
nedelja, 7. november 2021 - 16:00
1 ura
Prost vstop!

Saj grem samo mimo: Mozaik razglednic in prijateljstev Aleša Debeljaka, vodstvo po razstavi

Zbirka razglednic pesnika, esejista in vsestranskega misleca Aleša Debeljaka na razstavi v SEM odkriva snovne in nesnovne utrinke - pričevalno zapuščino z brezkončno sporočilnostjo o njegovem videnju življenja, sveta in odnosov z ljudmi.

Vodil bo avtor razstave Bine Debeljak v družbi kustosa razstave Mihe Špička (SEM).

NAPOVEDUJEMO

Vodeni ogled razstave z avtorjem razstave:

• Četrtek, 25. 11. ob 18.00

Prijava na vodeni ogled: do 6. novembra 2021 po elektronski pošti blagajna@etno-muzej.si ali po telefonu 01 / 300 87 45 (10.00-18.00).

Zaradi nepredvidljivih okoliščin si pridržujemo pravico do spremembe programa. Vse dogodke bomo organizirali v skladu s smernicami NIJZ in ukrepi za preprečevanje širjenja okužb s covid-19. Prosimo, da spoštujete PCT pogoje, ki so v veljavi za obisk kulturnih prireditev. PCT pogoj je potreben za vse obiskovalce, starejše od 15 let.