Predstavitev priložnostne poštne znamke Slovenskega etnografskega muzeja
petek, 26. maj 2023 - 11:00
1 ura

Predstavitev priložnostne poštne znamke Slovenskega etnografskega muzeja

Pošta Slovenije, Slovenski etnografski muzej in Filatelistična zveza Slovenije/FD Ljubljana vas prijazno vabimo na svečano predstavitev priložnostne poštne znamke iz serije Obletnice – Slovenski etnografski muzej, 100. obletnica ustanovitve.

O priložnostnih znamkah bo spregovoril predstavnik FZS, gospod Primož Čebulj, znamke iz serije Obletnice pa bo predstavil predstavnik Pošte Slovenije, gospod Jure Smodič, vodja prodaje Pošte Slovenije. O Slovenskem etnografskem muzeju, njegovem jubilejnem letu ter pomenu muzeja bo spregovorila predstavnica SEM, dr. Bojana Rogelj Škafar, kustodinja svétnica SEM.

Na ta dan bo SEM prejel spominski album s svojo znamko Slovenski etnografski muzej, 100. obletnica ustanovitve. Znamko je oblikoval Marko Prah.

Vabljeni!