Mednarodni dan Kitajskega jezika in kulture v SEM
20. april 2024

Mednarodni dan Kitajskega jezika in kulture v SEM

V SEM smo praznovali in obeležili Mednarodni dan Kitajskega jezika in kulture oziroma Kitajski dan, ki so ga razglasili Združeni narodi.

S Konfucijevim inštitutom Ljubljana smo pripravili bogat program. Otroci in odrasli so pod vodstvom učiteljev Konfucijevega inštituta sodelovali pri delavnici Kitajske kaligrafije, ogledali smo tradicionalni kitajski ples (nastop Društva kitajskih žena Slovenije), kitajski otroci so predstavili tradicionalni kitajski kostum, predstavil se je tudi taiji mojster Zhou.