Razstavna hiša
1 ura
Prost vstop!

Poslikave pahljač z živalskimi motivi iz Vzhodne Azije *RAZPRODANO*

Oddelek za azijske študije Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani in Slovenski etnografski muzej vas vabita na dogodke ob projektu Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti!.

Delavnica poslikave pahljač prinaša obiskovalcem izkušnjo vzhodnoazijskega slikanja s čopičem na prazno pahljačo. Udeleženci bodo najprej spoznali živali, ki so se večkrat pojavljale v vzhodnoazijski umetnosti – ptice, insekti, ribe, netopirji, tigri in zmaji, … nato pa se bodo tudi sami preizkusili v slikanju s čopičem.

Delavnico bo vodila ilustratorka Lili Saje Wang.

Delavnica je primerna za vse generacije (od 7 let naprej).

Prijave na delavnico: Prijave zbiramo do četrtka, 28. septembra, oziroma do zapolnitve mest na elektronski naslov blagajna@etno-muzej.si ali na telefonski številki 01/ 3008 745 (tor. – ned.: 10.00-18.00, čet. do 20.00).

Koordinatorka projekta: dr. Nataša Vampelj Suhadolnik, Oddelek za azijske študije, FF

Prost vstop!