12. november 2014

Kustosinja SEM mag. Polona Sketelj dobitnica Murkovega priznanja za razstavo Vrata

Včeraj se je Slovenski etnografski muzej zapisal med dobitnike še enega Murkovega priznanja, ki ga je prejela kustosinja SEM mag. Polona Sketelj za raziskavo ter inovativno in odmevno razstavo Vrata. Prostorski in simbolni prehodi življenja. Murkove nagrade, priznanja listine podeljuje Slovensko etnološko društvo za vrhunske etnološke dosežke na področju etnologije na Slovenskem.

Čestitke tudi gospe Ivanki Počkar za Murkovo nagrado za življenjsko delo na področju etnološkega muzealstva in gospodu Milanu Voglu za Murkovo listino.

Murkova nagrada Ivanki Počkar, ki teži k povezovanju preteklosti s sedanjostjo >>
(MMC RTVSLO, 11. november 2014)

(Moja generacija, 11. november 2014)

Katja Cingerle: Murkova nagrada za življenjsko delo Ivanki Počkar >>
(Družina, 11. november 2014)

O Murkovih nagradah na RTVSLO >>
(Kultura ob 22h na RTVSLO, 11. november 2014)

Mag. Polona Sketelj

Mag. Polona Sketelj na podelitvi Murkovih nagrad.
Foto: SED

Sporočilo za javnost >>