Pripomočki za pripravo čaja
10. avgust 2017

Tečaj ČADO v Slovenskem etnografskem muzeju 2017/2018

Vse interesente obveščamo, da bo tečaj Čado - tradicionalna priprava in pitje japonskega čaja potekal v Slovenskem etnografskem muzeju tudi v prihajajočem šolskem letu 2017/2018.

Novost, ki jo uvajamo je, da po enajstih letih organizacijo tečaja prevzema Društvo Chado Urasenke Tankokai Slovenija, ki je bilo ustanovljeno pred enim letom letom in ima svoj sedež prav v Slovenskem etnografskem muzeju v Ljubljani.

O tečaju vas bomo obveščali sproti na naši spletni strani in Facebooku, za več informacij o tečaju pa se obrnite na: info@urasenke-slovenija.si.

VABILO – DEMONSTRACIJA CHADA
Ponedeljek, 25. September ob 18.00

Društvo Chado Urasenke Tankokai Slovenija v sodelovanju s Slovenskim etnografskim muzejem Vas prijazno vabi na demonstracijo tradicionalnega japonskega obreda priprave in pitja čaja - Čado po izročilu šole čaja Urasenke iz Kyota.
Demontsracija je namenjena vsem, ki bi se želeli seznaniti s to japonsko umetnostjo in dobiti več informacij o tečaju ČADO, ki poteka v Slovenskem etnografskem muzeju vsako leto od oktobra do junija.

Vstop prost!

Pripomočki za pripravo čajaPripomočki za pripravo čajaPriprava čajaPriprava čaja