Predavanje
sreda, 30. november 2016 - 10:00
prost vstop

Predavanje dr. Janeza Bogataja o prehodih mladih

Nadaljujemo s programom, ki je nastal ob razstavi #vstopilSEM: mejniki in prehodi mladih: osebna razstava študentov Oddelka za etnologijo in kulturno antropologijo ob razstavi Vrata: prostorski in simbolni prehodi življenja. Vabljeni v Slovenski etnografski muzej (Upravna hiša) v sredo, 30. novembra 2016 ob 10.00.

Gost dr. Janez Bogataj bo imel predavanje o prehodih mladih.

Vsak izmed nas se v življenju srečuje z najrazličnejšimi prehodi. Vstopamo v nova obdobja življenja in se spominjamo predhodnih. Medtem čutimo, vidimo, slišimo, doživljamo, dogajajo se nam dobre in slabe stvari, sprejemamo odločitve, se
borimo in zmagujemo, ljubimo in izgubljamo. Mladi danes najpomembnejša prehajanja našega življenja objavljamo na družabna omrežja.

Zelo bomo veseli, če se nam pridružite in z nami podelite svoje zgodbe, misli in trenutke.