sreda, 20. avgust 2014 - 8:00
386 (0) 1 300 87 50 GSM: 386 (0) 31 728 955

Počitniški 3M v Narodnem muzeju Slovenije

Počitniški 3M

Počitnice so pred vrati in zakaj ne bi nekaj časa preživeli tudi v muzejih in lončarski delavnici, ki domujejo na Metelkovi? Ponujamo vam pester program, kjer ne bo manjkalo druženja, zabave na prostem in poučnih vsebin, ki jih bomo osvajali z igro!

Pri pripravi programa smo ustvarjalne sile združili Narodni muzej Slovenije (NMS), Muzej sodobne umetnosti (+MSUM) in Slovenski etnografski muzej z Lončarskim ateljejem SEM.

Teden vključuje pet celodnevnih aktivnosti s kosilom. Vsak dan boste ustvarjali v drugem muzeju, v petek pa se bomo družili na muzejski ploščadi, pripravili razstavo vaših izdelkov in program ter na zaključno druženje ob 15.00 uri povabili starše.

V sredo se bomo v Narodnem muzeju Slovenije tokrat vrnili v čas odkrivanj osrednje Afrike. K poznavanju tega dela sveta so pripomogli tudi naši rojaki, mi pa bomo skupaj krenili po njihovih stopinjah. Opremljeni s čarobnimi amuleti bomo odpotovali globoko v preteklost ter se skušali prebiti mimo prežečih krokodilov in jeznih lovcev. Se nam bo uspelo izogniti tudi prekletstvu mumije? Naloge bomo izpolnili le, če bomo držali skupaj!

Več o programu 3M >>

Cena za Počitniški 3M je 105 EUR.
Program je namenjen osnovnošolcem med 6 in 12 letom.
Prijave za počitniški 3M so možne le za cel teden!

Prijave in dodatne informacije:
Lucija Cvjetković
Moderna galerija (MG+MSUM)