Ljudski ples in pesem
Upravna hiša
ponedeljek, 10. november 2014 - 9:00
7 ur

Ljudski ples in pesem: tradicija in ustvarjalnost za sodobni čas, seminar za učitelje in vzgojitelje

V Slovenskem etnografskem muzeju v sodelovanju z Zavodom Etnika pripravljamo seminarje za učitelje, vzgojitelje, študente … in tiste, ki bi pri svojem delu z otroki radi razširili znanje na področju ljudskega plesa in pesmi. Udeleženci na seminarjih teoretično in praktično pridobijo izhodišča za uporabo plesnega, glasbenega in pevskega izročila pri vsakodnevnem  delu z otroki.

Na tokratnem seminarju se udeleženci ukvarjajo z ustvarjalnim gibanjem ob (ljudski) glasbi in z ljudskimi plesi, ki jih lahko osvajajo otroci v vrtcih in šolah ter z ljudskimi plesno – pevskimi igrami in njihovimi izpeljankami v sodobnem času.

Kotizacija: 50 EUR

Ljudski ples in pesem: tradicija in ustvarjalnost za sodobni časFoto: Služba za komuniciranje SEM

Ljudski ples in pesem