Zdravje iz stopal
1 ura
6€

Ana Korošec: Zdravje iz stopal, predavanje PRESTAVLJENO

Spoštovane obiskovalce obveščamo, da je predavanje Ane Korošec prestavljeno za nedoločen čas. Kupljene vstopnice bodo veljale za isti dogodek z naknadnim datumom, možno pa je tudi vračilo denarja.

Ob razstavi Bosi. Obuti. Sezuti. vas prijazno vabimo na predavanje Ane Korošec, refleksoterapevtke z dolgoletno prakso, avtorico dveh knjig o refleksoterapiji, ki jo tudi poučuje na različnih delavnicah in seminarjih.

Predavateljica bo predstavila, kako se na stopalih odražajo vsi naši organi v obliki con in kako skozi masažo stopal lahko prebujamo zaspali imunski sistem ter pripomoremo k hitrejšemu okrevanju pri različnih bolezenskih stanjih. Med drugim bo povzela tudi zgodovino masaže stopal, ki so jo uporabljali že stari Egipčani, tisočletja pa se je poslužujejo tudi v Indiji, na Kitajskem in na Japonskem.

NE SPREGLEJTE: Pred predavanjem bo ob 17.00 vodstvo po razstavi Bosi. Obuti. Sezuti. z avtorico dr. Janjo Žagar.

Vstopnina za oba dogodka: 6 eur

Prijava in informacije: blagajna@etno-muzej.si